نرم افزار رایگان ارسال اس ام اس (sms)

نرم افزار رایگان ارسال اس ام اس (sms) نیک اس ام اس

شرکت نیک اس ام اس

بنر نیک اس ام اس


این شرکت در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با برنامه ریزی جامع آغاز کرد. هدف از تاسیس این شرکت ورود به زمینه تبلیغاتی جدید و روز دنیا، در عین حال گسترش هرچه تمام تر آن در بهره گیری از تکنولوژی مدرن و روز که همانا ارسال پیامک (اس ام اس) های تبلیغاتی با استفاده از فناوری اینترنت بوده است. منظور از برنامه ریزی جامع بدان معنا می باشد که، نیک اس ام اس، در صدد بکارگیری نیروهای مجرب جهت راه اندازی این سرویس در آمد، به همین دلیل به جای خریداری نرم افزارهای موجود در بازارامروز، کادر برنامه نویسان و گرافیست هایی با تجربه را استخدام و شروع به طراحی این سیستم از پایه نمود. به همین دلیل از سال ۱۳۸۶ الی ۱۳۸۷ به طراحی و ایجاد سامانه (وب سایت) نیک اس ام اس و سرویس تحت وب پرداخت. از ابتدای سال ۱۳۸۸ اقدام به ارائه سرویس نمود. 


نامدار شدن نیک اس ام اس، با مدد ارائه کیفیت بسیار بالای این سرویس به مشترکان و ارائه خدمات جدیدتر، نه تنها منطبق با ارائه کنندگان این سرویس در سطح بین المللی، بلکه با ایده های نوین قادر به جذب کادری وسیع تر و مجرب تر و همانا جذب مشترک بیشتر شد. این بدان معناست که نیک اس ام اس توانست تنها پس از گذشت ۱ سال تا به امروز (۱۳۹۰ الی ۱۳۸۹) میانگین ۵۲۸۷۹ مشترک را به خود اختصاص دهدو به تبعه آن تعداد پیامک های ارسالی نیک اس ام اس به رقمی حدود 40.000.000 رسیده است. 

شایان ذکر است که این شرکت افتخار این را دارد که بیش از 50٪ پیامک ها را در بازار این زمینه تبلیغاتی را به خود اختصاص دهد . 

این شرکت به عنوان نماینده اصلی اپراتور شرکت ارتباطات سیار قادر به متصل بودن مستقیم به بخش اپراتور ارسال پیامک های شرکت ارتباطات سیار می باشد. نیک اس ام اس اولین شرکت در سطح کشور می باشدکه با ایده ای کاملا نوین، انقلابی در ارائه این سرویس ایجاد کرد. بر همه ماروشن است که استفاده از فن آوری اینترنت در کشور با مشکلاتی از نقطه نظر سرعت و تجربه افراد روبرو است. به همین دلیل با راهکاری بسیار کارآمد، در صدد تولید یک بسته نرم افزاری که قابل نصب بر روی رایانه های مشترکان می باشد بر آمد. با نصب این نرم افزار، مشترک دیگر لازم نیست تنها از مرورگر های اینترنتی برای استفاده از خدمات نیک اس ام اس بهره بگیرد. در عوض فقط با متصل بودن به اینترنت، این نرم افزار قادر به فراهم آوردن تمامی سرویس های داخل وب سایت نیک اس ام اس خواهد بود. این نیز یکی دیگر از خدمات ویژه این شرکت برای مشترکان گرامی ماست که در مقایسه با سایر شرکت های موجود در این زمینه فعالیت، هیچ یک تا به حال به این ایده نوین دست نیافته اند .


بنر نیک اس ام اس


برچسب‌ها: معرفی شرکت نیک اس ام اس
+ نوشته شده در  ساعت 8:55  توسط مسعود خاکی-09117251215  |